Výkopové práce

Close

FREE QUOTE TODAY

Fill out the form below and get a free quote today.

Stavíte, plánujete vybudovat bazén nebo třeba zvelebovat zahradu? Pak pro vás máme nabídku výkopových a zemních prací realizovaných naší společností Táborský.

Co nabízíme v oblasti zemních a výkopových prací

Díky našemu strojovému parku jsme schopni realizovat prakticky jakoukoli zakázku od základů pro rodinné domy přes přípravu HTU. Tyto úkony lze navíc provádět také tam, kde panují omezené prostorové podmínky. Součástí tohoto druhu činnosti pak jsou i práce terénní spočívající například v odstranění porostů, případně i komplexní rekultivaci prostranství.

K dispozici aktuálně máme konkrétně tyto vlastní stroje:

  • Cat 432E2 rypadlo, nakladač
  • Locust 753 hladká + zubová lopata
  • paletizační vidle podkopové zařízen
  • Cat 303CR (4 t) minirypadlo
  • Cat 303CR (4 t) minirypadlo + kladivo
  • Cat 304CR (5 t) minirypadlo
  • Cat 304CR (5 t) minirypadlo + kladivo
  • Cat 308D  (8t) minirypadlo + kladivo
  • JCB JS 145W kolové rypadlo lopaty 80,100,150 cm

S čím vám ještě dokážeme pomoci

Dle vašeho individuálního požadavku tak dokážeme rovněž zajistit i demolice či demontáže objektů i s následným dalším odvozem materiálu. Ten může být určen k jinému použití, případně ho lze jakožto odpad odvézt a zlikvidovat. Likvidace odpadu by vždy měla proběhnout v souladu s požadavky na šetrné zacházení s přírodou a této zásady se držíme i my.

Chystáte-li se svou nemovitost rekonstruovat, nabízíme stejně tak pomoc při vyklízení sklepů, půd, garáží, ale i pozemků. Vyklizené a již nepotřebné věci naložíme do námi zajištěného kontejneru a opět provedeme jejich likvidaci, odvozem na skládku nebo na sběrný dvůr. Celý proces lze obvykle realizovat během několika málo dnů, a to i bez vaší přítomnosti.

Stále se též věnujeme nákladní autodopravě spojené s přepravou nejrůznějších typů materiálů a s jeřábem typu AD 20 můžeme jeřábnické práce vykonávat i v těžko přístupném terénu.


O společnosti Táborský

Firma Táborský započala své působení již v 90. letech. Za tuto dobu proto získala mnoho zkušeností ve svém v oboru. Přestože na počátku všeho stála autodoprava, postupem doby se jako klíčový předmět podnikání vykrystalizovaly především zemní, terénní a výkopové práce.

Jsme tak za současných podmínek schopni realizovat výkopy před budováním bazénů, kanalizace a dalších součástí inženýrských sítí, hloubení jam, přípravu komunikací atd. Dále můžeme na základě zadání našeho klienta zajistit vyklízení různých typů objektů, ať obytných, případně též komerčních. To může být nutné před rekonstrukcí, případně v okamžiku demolice.

Zároveň nabízíme služby v oblasti odvozu odpadu a jeho likvidace. Stále se navíc zabýváme i provozem vlastní nákladní autodopravy a přepravou především sypkých materiálů. A to především v rámci Prahy a jejího nejbližšího okolí. Stejně tak pro naše zákazníky otevíráme možnost koupě substrátů, jako jsou štěrky, písky nebo zemina.